У курсантів 2-го курсу Інституту Військово-Морських Сил завершилася морська корабельна та навчальна практика

У курсантів 2-го курсу Інституту Військово-Морських Сил завершилася морська корабельна та навчальна практика.
Майбутні флотські офіцери пройшли навчальну практику на кораблях, катерах та у військових частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Курсанти на практиці вдосконалювали знання, отримані за роки навчання у військовому виші. Закріплювали теоретичні та практичні навички у виконанні службових обов’язків за первинними посадами, знайомилися з матеріально-технічною базою військових кораблів, катерів національних ВМС та морської охорони Державної прикордонної служби України.
Основними завданнями курсантів були питання з приводу керівництва підрозділом,
здатності прийняття самостійних рішень при виконанні службових завдань, організація бойової та повсякденної діяльності, вахтова служба, морально-психологічне забезпечення особового складу, планування обов`язків чергового частини та організація діяльності підрозділу як в штатних так і в надзвичайних ситуаціях тощо.
Практика визначає для курсанта напрямок підвищення освітньо-професійної підготовки, розвиток особистих і професійних якостей. Вона дисциплінує курсанта та налаштовує його на зразкове виконання своїх обов`язків за посадою практики, вчить бути військовим лідером для підпорядкованого особового складу та допомагає загартовуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *