В Інституті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” завершилась вступна кампанія

В Інституті Військово-Морських Сил мандатна комісія розглянула кандидатів на навчання, які виявили бажання поповнити майбутній офіцерський склад Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Протягом двох тижнів цивільні та військові кандидати до вступу на навчання у військовий ВНЗ проходили медичне обстеження, професійно-психологічний відбір, іспит з фізичної підготовки. Цивільна молодь успішно здала зовнішнє незалежне оцінювання, а військовослужбовці військової служби за контрактом – вступні іспити до вступу в Інститут.

 

 


Засади гендерної рівності в Збройних Силах України успішно та беззаперечно втілюються в життя та вносять корективи у сьогодення Інституту ВМС. Торік до Інституту документи подали 10 дівчат, нині виявило бажання навчатись 16 кандидаток. Україна знаходиться в тренді, щодо гендерних аспектів військової служби. Особливістю цьогорічної вступної кампанії була велика кількість кандидатів бажаючих навчатись в Інституті ВМС, більше 4 осіб на одне місце.

 

Невдовзі, у молодого поповнення розпочнеться первинна загальновійськова підготовка і вони будуть опановувати основи військової служби. Першокурсники вивчають елементи вогневої, інженерної і стройової підготовки, морально-психологічне забезпечення, відпрацюють основи тактичної медицини та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *