Молоде поповнення Інституту Військово-Морських Сил розпочало свій військовий шлях

В Інституті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” добігла кінця вступна кампанія. На порозі військового життя майже сотня майбутніх офіцерів, які виявили бажання служити у Військово-Морських Силах Збройних Сил України.

– Цього року до нас прибула велика кількість абітурієнтів, які претендували на навчання в Інституті ВМС. Наприклад, лише кандидаток у конкурсному відборі було 16 і девя’теро з них досягли успіху в цьому році. Більшість з дівчат забажали поступити саме на корабельні спеціальності. Для порівняння – в минулому році лише одна кандидатка стала курсантом. Я вважаю, що вступну кампанію було проведено успішно з дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог, – наголосив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Ростислав Шаров.

Вже з завтрашнього дня у курсантів 1 курсу Інституту ВМС розпочнеться первинна загальновійськова підготовка. На курсантів чекають не легкі, але цікаві, 5 років навчання і ті, хто пройде цей шлях до кінця, по завершенню навчання отримають свої перші офіцерські погони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *