Візит представників Апарату Аташе при Посольстві США в Україні до Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”

Сьогодні до Інституту Військово-Морських Сил НУ “ОМА” прибула делегація Апарату Аташе при Посольстві США в Україні. Метою візиту стало підтримання військового діалогу та обговорення актуальних питань регіональної безпеки, визначення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва та обговорення можливості надання допомоги від Уряду США.

Крім того Апарат Аташе ознайомився з структурою та матеріально-технічною базою Інституту Військово-Морських Сил НУ “ОМА”, дізнався про практичну підготовку курсантів військового ВНЗ і обговорили перспективи співпраці на 2021 рік.

Наприкінці зустрічі, тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Ростислав Шаров подякував військово-морському Аташе при Посольстві США в Україні капітану 2 рангу Пітеру Мелорі та всій делегації за ґрунтовний діалог та вагомий внесок в загальний розвиток військового співробітництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *