В Інституті Військово-Морських Сил відбулась Міжнародна науково-практична конференція

10 вересня 2020 року в Інституті Військово-Морських Сил у форматі “онлайн-відео” відбулась Міжнародна науково-практична конференція “Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи”, головним організатором якої стала Військова академія (м. Одеса).

Інститут ВМС виступив у ролі співорганізатора конференції та організатором секції за напрямом “Оборона та охорона морського простору та узбережжя”, під головуванням заступника начальника інституту з навчальної та наукової роботи – начальника навчального відділення капітана 1 рангу Олега Гавалюха.

На пленарному засіданні за напрямом секції ВМС свою доповідь за темою: “Проблемні питання спільних дій Військово-Морських Сил Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів в умовах гібридних дій РФ на морі та шляхи їх вирішення”, представив начальник кафедри Військово-Морських Сил командно-штабного інституту застосування військ (сил) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського капітан 1 рангу Степан Яким’як.

Конференція організована на високому методичному рівні та проведена з потужною науковою складовою з залученням великої кількості фахівців наукових установ та закладів вищої освіти, які провадять діяльність в інтересах оборонного сектору.

За результатами конференції вироблене відповідне рішення з пропозиціями з удосконалення організації ведення спільних дій силовими структурами та їх підрозділами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *