Курсанти 1 курсу – молоде поповнення Інституту Військово-Морських Сил закінчили первинну загальновійськову підготовку та з впевненістю розпочали свій військовий шлях

Курсанти 1 курсу Інституту Військово-Морських Сил прибули з первинної загальновійськової підготовки.

Протягом місяця молоде поповнення військового ВНЗ вивчали бойову, інженерну, вогневу, психологічну підготовки, опановували життєво необхідні навички -практичні уміння з тактичної медицини. Також курсанти нового набору засвоювали елементи морально-психологічної підготовки, відпрацьовували в польових умовах завдання максимально приближені до бойових, виконували вправи з навчально-практичних занять вогневої підготовки.

Варто зазначити, що курсантки нового набору, на рівні з хлопцями виконували усі фізичні, психологічні випробування на шляху до омріяних перших офіцерських погонів. Тому з впевненістю можна зазначити, що засади гендерної рівності в Збройних Силах України, а саме в Інституті ВМС стоять на високому рівні.

Тепер на курсантів 1 курсу Інституту ВМС чекає ритуал складання Військової присяги на Вірність Українському Народові, після чого молоде поповнення розпочне свій військовий шлях до мети стати справжніми флотськими офіцерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *