Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вручив сертифікати 54-м кращим курсантам і слухачам військових вишів на призначення стипендій одним з яких став курсант 4 начального курсу Інституту Військово-Морських Сил Владислав Тригуб

З нагоди Дня захисника України на площі Конституції голова Верховної Ради Дмитро Разумков вручив сертифікати на призначення стипендій на 2020-2021 навчальний рік 54 курсантам і слухачам військових вишів за особливі успіхи в навчанні й науковій діяльності та зразкову військову дисципліну. Курсант 4 навчального курсу Владислав Тригуб за роки навчання в Інституті ВМС показав дисциплінованість, витримку, наполегливість і високі знання, що беззаперечно дало йому змогу заслужено отримати дану нагороду.

“Сьогодні тут є студенти різних вишів… Верховна Рада започаткувала таку ініціативу, як стипендії для найкращих, для тих, хто обрав для себе непростий шлях, який вам доведеться пройти і зробити все можливе, щоб захистити себе, своїх рідних і близьких і головне – захистити нашу державу”, – сказав Дмитро Разумков.

Тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Ростислав Шаров подякував за віддану службу і добрі показники в навчанні Владиславу Тригубу.
“Командування та професорсько-викладацький склад Інституту ВМС надає перевагу перш за все всебічному навчанню і вихованню особового складу. Рівень успішності курсантів залежить від нас-викладачів. Владислав зміг показати належний рівень знань та високу підготовку, про що свідчить заслужена парламентська стипендії”, – наголосив капітан 1 рангу Ростислав Шаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *