На базі яхт-клубу ДП «Чорноморський яхт-клуб» і Вітрильної федерації Одеської області, курсанти Інституту Військово-Морських Сил прийняли участь у змаганнях з вітрильного спорту

Сьогодні, 18 жовтня, за ініціативи командувача Військово-Морських Сил ЗС України, курсанти Інституту Військово-Морських Сил прийняли участь у регаті на Кубок ветерана Другої світової війни та морської піхоти полковника у відставці Івана Кулибаби. На базі яхт-клубу ДП «Чорноморський яхт-клуб» та за підтримки Вітрильної федерації Одеської області, пройшли змагання з вітрильної регати крейсерсько-перегонових яхт. Сьогодні, як ніколи, молодь повинна бути міцна і духом і тілом. Такого роду спортивні заходи проводяться з метою популяризації вітрильного спорту в Україні, підтримання рівня фізичної витривалості та спортивної майстерності учасників, яку і показали курсанти Інституту ВМС.

До участі у змаганнях допускались крейсерсько-гоночні яхти класу «Platu 25». Захід почався з збору капітанів команд для уточнення маршруту гонки. Наступним етапом став розподіл капітанів по екіпажам і інструктажу учасників змагань. Загалом дистанція однієї гонки продовжувалась в 2 км.

«В Інституті Військово-Морських Сил постійно проводиться значна робота щодо вдосконалення спортивної майстерності, високих спортивних результатів та розвитку професійних навичок зокрема з вітрильного спорту. Цього року вітрильна регата присвячена на честь Івана Трохимовича Кулибаби – видатного морського піхотинця України, ветерана Другої світової війни. Надалі ми будемо продовжувати започатковану традицію. Чекаємо на нові старти», – наголосив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Ростислав Шаров.
По завершенню і за результатами гонок судівською колегією буде визначено переможців. Нагородження учасників змагань відбудеться 19 жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *