Курсанти 6 курсу Інституту Військово-Морських Сил закінчили корабельну (навчальну) практику та стажування у військових частинах та на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Протягом двох місяців курсанти випускного курсу проходили корабельну (навчальну) практику з метою вдосконалення теоретичних і практичних навичок отриманих за період навчання в Інституті ВМС.

”Сьогодні курсанти знаходяться на фінішній прямій на шляху до мрії – стати професійними військовими моряками та офіцерами. Курсанти впродовж практики остаточно закріпили знання з виконання службових обов`язків за первинними посадами, що дозволить їм бути взірцем та наочним прикладом для курсантів молодших курсів військового ВНЗ“, – наголосив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Ростислав Шаров.

Основними завданнями практики курсантів Інституту ВМС стало набуття умінь і навичок у виконанні обов`язків за призначенням на відповідних посадах у підрозділах, організація морально-психологічного забезпечення дій підрозділів, виконання службово-бойових завдань, експлуатація, ремонт та збереження озброєння та військової техніки, поглиблене закріплення теоретичних знань та добір фактичного матеріалу для виконання атестаційних робіт магістра.

Практика курсантів 6 курсу є складовою підготовки військових фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня ”магістр“ для Військово-Морських Сил ЗС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *