ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція в Інституті Військово-Морських Сил

12 листопада в Інституті Військово-Морських Сил у формі вебінару була проведена ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція під керівництвом начальника штабу – заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Андрія Тарасова. Конференція присвячена воєнно-історичній роботі в Військово-Морських Силах ЗС України і досліджує сучасний стан і перспективи цього напряму.

Під час конференції обговорено наукові проблеми, пов’язані з вітчизняною та світовою воєнною історією, які мають вплив на сучасність. Також проведено презентацію та обговорено проєкт підручника ”Військово-морська історія України“ та сформовано пропозиції щодо удосконалення воєнно-історичної роботи у ВМС ЗС України.

Серед учасників конференції були присутні начальник управління морально-психологічного забезпечення Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Урсол, тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Ростислав Шаров та його заступники, науково-педагогічний склад ВВНЗ та курсанти, представники Воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗС України, закладів вищої освіти та наукових установ Міністерства освіти та науки України, вищих ВВНЗ та наукових установ МО України, Національного університету оборони України ім.І.Черняховського тощо.

Перед початком плідної роботи начальник штабу – заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України віцеадмірал Андрій Тарасов вручив диплом курсанту Інституту ВМС за почесне ІІ місце у всеармійському конкурсі на кращий реферат з воєнної історії України та грамоту за гарну підготовку курсантів викладачу військового ВНЗ.

Конференція відбулася на високому організаційному та методичному рівнях, в дусі дискусій, результативно та змістовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *