Впровадження гендерного підходу у діяльність Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Сьогодні, 08 грудня, до Інституту Військово-Морських Сил для зустрічі з особовим складом прибула експертка, радниця з гендерних питань Апарату радників Головнокомандувача Збройних Сил України Вікторія Арнаутова.

Довідково. Вікторія Арнаутова – експертка з гендерних питань, психологиня, коуч, кандидатка психологічних наук. З 2014 року була координаторкою психологічних проєктів відновлення учасників бойових дій та керівницею служби психологічної реабілітації ГО «Ліга офіцерів», а також радницею командувача Національної гвардії України з питань реформування психологічної служби та гендерної інтеграції і радницею Міністра внутрішніх справ з гендерних питань.

“Гендерний підхід – це права людини, як жінок так і чоловіків. Гендерний принцип полягає в тому, що змішані команди ефективніші за рахунок певного позитивного впливу жінок на чоловіків і навпаки”, – стверджує Вікторія Арнаутова.

На лекції були присутні і курсантки Інституту ВМС. За рівнем мотивації, інтересом до здобуття знань дівчата далеко не гірше за юнаків. Курсантки свідомо обрали військовий шлях та доєдналися до Військово-Морських Сил Збройних Сил України, тому і обов`язки несення військової служби стоять на одній сходинці з юнаками.

”Сьогодні я надягла на Вас гендерні окуляри“, – наголосила експертка з гендерних питань.

Засади гендерної рівності в Інституті Військово-Морських Сил успішно та беззаперечно втілюються в життя та вносять корективи у сьогодення військового ВНЗ.

Україна знаходиться в тренді, щодо гендерних аспектів військової служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *