Курсанти Інституту Військово-Морських Сил захистили дипломні (магістерські) роботи

Протягом двох днів курсанти-випускники Інституту Військово-Морських Сил захищали дипломні (магістерські) роботи, користуючись набутим досвідом під час навчання у військовому ВНЗ. Комплексний екзамен зі спеціальних дисциплін та іспит з фізичної підготовки успішно складені, а якісні та актуальні теми дипломних (магістерських) робіт виконані в повному обсязі та успішно захищені курсантами-випускниками інституту.

– Члени Державної екзаменаційної комісії результатом задоволені. Завдяки плідній роботі науково-педагогічних працівників Інституту ВМС та підготовки курсантів, процес захисту магістерських робіт пройшов на високому науковому і організаційному рівні, – зазначив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Ростислав Шаров.

Днями на курсантів-випускників чекає ритуал випуску, під час якого вони отримають первинне офіцерське звання “лейтенант“, та розпочнуть проходити службу на кораблях та у військових частинах ВМС ЗС України. Командування та особовий склад Інституту ВМС пишається своїми випускниками і вітає майбутніх флотських офіцерів з подоланням всіх перешкод на шляху до омріяного офіцерського звання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *