Флотські курсанти відвідали «найбарвистішу» кінопрем’єру грудня

Курсанти Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» спільно з курсантами Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали кінопоказ стрічки «Ткацький шлях».

Захід відбувся за координації групи Цивільно-військового співробітництва штабу Командування Військово-Морських Збройних Сил України та на запрошення громадської організації «Культпросвіт».

«Ткацький шлях» завершує трилогію документальних фільмів, яку розпочато у 2015 році. Першим був «Спадок нації» про людські долі вишитих сорочок, другим – «Соловей співає» про руйнування міфів довкола української мови. А «Ткацький шлях» про старовинне ткацьке ремесло, про українських майстрів, які його зберегли й передають сучасному поколінню, або намагаються відновити втрачені знання.

– До карантинних обмежень подібні заходи ми проводили чи не щотижня. Сьогодні в умовах інформаційної, гібридної війни такі фільми допомагають майбутнім офіцерам не лише вивчати історію своєї держави, а й усвідомлювати роль культурної спадщини, яка є духовною бронею українського народу. А кіно – це засіб наймогутнішого впливу на свідомість людини, формування люблячого ставлення до власної країни, а також велика складова української культури, необхідна для дозрівання менталітету та патріотизму, – зазначає офіцер групи ЦВС штабу Командування ВМС ЗС України капітан-лейтенант Олена Скомороха.

Кінопоказ було проведено в приміщенні Українського театру з дотриманням необхідних карантинних заходів.

Текст: Інформагенство Арміяinform

Фото: Група ЦВС штабу КВМС ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *