Сучасний лінгафонний кабінет відкрили в Інституті Військово-Морських Сил

30 грудня, напередодні Нового року командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа відкрив новий лінгафонний кабінет в Інституті Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія».

Сучасний інтерактивний кабінет дозволить удосконалити освітній процес та підвищити рівень мовної підготовки курсантів та слухачів до СМР-2 згідно вимог STАNAG 6001. Нове приміщення включає в себе 15 автоматизованих робочих місць для курсантів (слухачів), крім того обладнано інтерактивною дошкою, системою LightPro та мультифункціональним пристроєм. Конфігурація комп’ютерного обладнання класу дозволить використовувати в освітньому процесі програмні засоби для проведення інтерактивного навчання.

– Ми йдемо в НАТО, тому вивчення іноземної мови є одним з пріоритетів у підготовці особового складу Військово-Морських Сил, адже шлях до Північноатлантичного Альянсу лежить, у тому числі, через знання англійської мови, – наголосив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Також за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення військові зможуть проходити автоматизоване тестування, а функціональність кабінету забезпечить набуття якісних рецептивних навичок з англійської мови. Варто відмітити, що на сьогодні Інститут ВМС у своєму складі має подібних три класи з вивчення іноземних мов.

По завершенню, керівник національного флоту поставив завдання начальнику Інституту ВМС НУ “ОМА” щодо інтенсифікації мовної підготовки в інтересах створення умов для здобуття випускниками вишу СМР-2.

Довідково. STANAG 6001 – це стандарт мовної підготовки військовослужбовців, який діє в країнах НАТО та країнах-партнерах, за ним проводиться тестування та видається відповідний сертифікат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *