Вебінар з воєнно-історичної роботи в Інституті Військово-Морських Сил

28 січня в Інституті Військово-Морських Сил під керівництвом начальника штабу – заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Андрія Тарасова був проведений вебінар з воєнно-історичної роботи за темою: “Військово-морська історія України: стан розроблення підручника, словника військово-морської термінології, проблемні питання та шляхи вирішення”.
До заходу долучились представники Командування ВМС ЗС України, науково-педагогічні працівники та курсанти Інституту ВМС, фахівці-історики з Національного університету оборони України ім. І.Черняховського, Національного військово-історичного музею України.
Під час вебінару проведено презентацію рукопису та обговорено проєкт підручника ”Військово-морська історія України“, презентовано сторінку на платформі Facebook присвячену Історії Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Також було обговорено етапи створення військово-морського термінологічного словника, як системи військово-морських термінів для їх єдиного розміщення та поступового впровадження в діяльність Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
За результатами вебінару визначено напрями подальшої роботи та поставлені відповідні завдання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *