На базі Інституту Військово-Морських Сил проведено фаховий збір з офіцерами корабельного складу Військово-Морських Сил ЗС України

На базі Інституту Військово-Морських Сил проведено фаховий збір з офіцерами корабельного складу Військово-Морських Сил ЗС України зі штурманської та мінно-торпедної спеціальностей
Протягом двох днів, на базі Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” для офіцерів корабельного складу Військово-Морських Сил ЗС України було проведено фаховий збір. Метою заходу було підведення підсумків та вироблення єдиних поглядів, методик у фаховій підготовці флагманських спеціалістів з штурманської та мінно-торпедної спеціальностей.
Збір проходив у форматі лекцій, інструкторсько-методичних занять та круглого столу, під керівництвом Командування підготовки Командування ВМС ЗС України.
У ході занять були порушені питання особливостей організації штурманської підготовки, організації експлуатації і ремонту технічних засобів навігації, відповідно до діючих керівних документів.
Обговорено сучасний стан і перспективи розвитку технічних засобів навігації та мінно-торпедного озброєння.
За результатом проведеного збору, військовими було вироблено єдині погляди і підходи в організації штурманської та мінно-торпедної підготовки з урахуванням стандартів та принципів Північноатлантичного альянсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *