Профорієнтаційний захід в Інституті Військово-Морських Сил

В Інституті Військово-Морських Сил в форматі відеоконференції пройшов профорієнтаційний захід, щодо вступу та правил прийому до Інституту Військово-Морських Сил. Гостями зустрічі були керівний склад, заступники та потенційні абітурієнти з двадцяти військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з різних куточків України.
Офіційна частина розпочалася з виступу заступника начальника з морально-психологічного забезпечення капітана 1 рангу Олександра Веретельникова, який розповів про історію, становлення, здобутки та діяльність Інституту. Далі слово мав тимчасово виконуючий обов`язки заступника начальника з навчальної та наукової роботи капітан 2 рангу Олександр Ільченко, ознайомивши присутніх з матеріально-технічною базою Інституту та переліком спеціалізацій і спеціальностей.
До речі, для щільної уваги гостей, було наголошено, що в Інституті ВМС проходять навчання і дівчата-курсантки, які свідомо обрали військовий шлях та доєдналися до лав Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Довідково. Засади гендерної рівності успішно втілюються в життя та вносять корективи у сьогодення Інституту Військово-Морських Сил. Так, із 2019 року в флотському навчальному закладі мають змогу навчатися не лише хлопці, але й дівчата. Цікаво, що минулого року в строю стояла тільки одна дівчина, то в 2020 році військово-морський виш поповнився аж на 9 представниць прекрасної статі. Ба більше, двоє з них здобувають знання за спеціальністю «Корабельна зброя та засоби навігації», аби по випуску стати штурманами військових кораблів.
Також мова йшла про навчальний процес та його особливості, умови вступу та щоденний побут курсантів. На закінчення зустрічі, присутнім був представлений фільм про шлях Інституту та он-лайн-екскурсія військовим ВНЗ із світлинами.
З повним переліком вимог для майбутніх курсантів військового ВНЗ можна ознайомитись на офіційному сайті Інституту ВМС https://ivms.com.ua та соціальній мережі https://www.facebook.com/onma.navy
”Україна морська держава і їй потрібні професійні військові моряки. Зроби свій вибір, обирай шлях офіцера флоту“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *