Змагання з настільного тенісу серед курсантів Інституту Військово-Морських Сил на кубок начальника військового ВНЗ

Вихідними днями серед курсантів Інституту Військово-Морських Сил були проведені змагання з настільного тенісу. У заході взяли участь курсанти всіх курсів та керівний склад вишу.
Особистий приклад, мотивацію та майстерність учасникам змагань показав тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді.
— Здоровий спосіб життя, прагнення до перемоги та постійне вдосконалення своєї сили і навичок, допоможуть з легкістю опанувати систему оцінювання рівня фізичної підготовки за стандартами НАТО, і ми до цього повністю підготовлені, — наголосив капітан 1 рангу Максим Кіріакіді.
Заступник начальника з морально-психологічного забезпечення капітан 1 рангу Олександр Веретельников та начальник кафедри соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін Інституту ВМС капітан 1 рангу Олег Чернявський також виявили бажання дати ”фору“ курсантам, поборовшись у двобою.
За підсумками змагань, в особистій першості I місце посів курсант 3 курсу Хмеловський Даніїл, II місце зайняв курсант 1 курсу Корниленко Богдан, а III місце виборов курсант 2 курсу Бульмага Валерій.
У командному заліку I місце посіли курсанти 1 та 5 курсів, до речі які рік назад у запеклій та безкомпромісній боротьбі у загальнокомандному заліку виграли чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів. ІІ місце осилили курсанти 3 курсу, а ІІІ місце спортсмени 2 курсу.
Старший викладач – начальник фiзичної пiдготовки і спорту старший лейтенант Валентин Ворона зазначив, що за результами змагань буде відібрана команда, яка вже в теперішньому році візьме участь в чемпiонатi Збройних Сил України з настільного тенісу.
Сьогодні, під час ранкового шикування тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді привітав переможців з перемогою, вручив цінні подарунки і побажав подальших високих здобутків та вдалих перемог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *