Профорієнтаційний та агітаційний захід для молоді Житомирської області

Традиційно, в рамках профорієнтаційної роботи, військовослужбовці Інституту Військово-Морських Сил провели агітаційну роботу серед молоді Житомирськоі області, щодо вступу у військовий ВНЗ.
Начальник кафедри тактики та загальновійськових дисциплін Інституту ВМС підполковник Павло Поздняков та курсант 4 курсу Дмитро Гетьман відвідали Житомирський об’єднаний міський військовий комісаріат, з метою поширення серед потенційних вступників до військових ВНЗ інформації про Інститут Військово-Морських Сил.
Також особовий склад Інституту завітав до Озернянської гімназії Житомирської області. Саме там, курсант Дмитро Гетьман провів свої шкільні роки та юнацьке життя. Для учнів 11 класів Дмитро розповів про свій досвід навчання в Інституті ВМС, курсантське життя та військово-морську романтику.
Також військовослужбовці розповіли молоді про навчальний процес та його особливості, умови вступу, щоденний побут курсантів, матеріально-технічну базу військового ВНЗ та перелік спеціалізацій та спеціальностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *