В Інституті Військово-Морських Сил відбувся урочистий ритуал проводів військовослужбовця військового ВНЗ у зв’язку зі звільненням з військової служби

В Інституті ВМС відбувся урочистий ритуал проводів наукового співробітника науково-дослідного відділу наукового супроводження розробки та імплементацій оперативних стандартів і процедур наукового-дослідного управління проблем розвитку та застосування ВМС науково-дослідного центру ЗС України ”Державний океанаріум“ Інституту ВМС полковника Пильника Віктора Михайловича.

— Сьогодні особливий день. Командування Інституту ВМС започаткувало нову традицію. Це перший ритуал відзначення виходу на пенсію військовослужбовця, завершення його військової служби, наголосив заступник начальника Інституту ВМС з морально-психологічного забезпечення капітан 1 рангу Олександр Веретельников.

У ритуалі взяли участь особовий склад Інституту ВМС та науково-дослідного центру ЗС України ”Державний океанаріум“. На заході було оголошено військовий шлях Віктора Михайловича, його особливі заслуги перед Україною та цікаві факти з військового життя, яке розтягнулось на 42 роки.

Особовий склад Інституту Військово-Морських Сил бажає Віктору Михайловичу міцного флотського здоров`я, злагоди та миру, невичерпної енергії та нових здобутків на благо України та її народу вже на просторах цивільного життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *