Змагання з академічного веслування на ергометрах в Інституті Військово-Морських Сил

10 травня в Інституті Військово-Морських Сил були проведені міжвідомчі змагання з академічного веслування на ергометрах на кубок начальника Інституту ВМС. До участі в змаганнях були запрошені 6 команд. Кожна збірна команда висунула чотирьох спортсменів, в склад яких входили дівчини.
– Цьогоріч ми внесли нову традицію в спортивне життя курсантів Інституту ВМС. В нашому військовому ВНЗ постійно проходять змагання з різних видів спорту, але турнір з академічного веслування на ергометрах такого масштабу в перший раз. Це хороша ідея, і підтримка таких ініціатив приносить не тільки здоров`я та гарну фізичну форму, а і виховання особистості, її стрижня людських взаємовідносин, зазначив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді.
За результатами змагань І місце посіли курсанти Військової академії, срібло здобули вихованці Одеського державного університету внутрішніх справ, а почесну бронзу отримали майбутні морські офіцери – курсанти Інституту ВМС. В індивідуальному заліку І та ІІ місце зайняли курсанти Військової академії, а ІІІ посів
курсант 2 курсу Інституту ВМС Усенко Влад.
– Академічне веслування – один з видів спорту, в якому спортсмен використовує близько 95% м’язів всього тіла. Гребний тренажер є одним з найбільш ефективних спортивних снарядів, за допомогою якого одночасно покращується сила і витривалість. Загалом, турнір пройшов в дусі спортивного азарту і суперництва та в той же час у дружній та позитивній атмосфері, наголосив начальник фізичної підготовки і спорту Інституту ВМС капітан Валентин Ворона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *