Курсанти Інституту Військово-Морських Сил повернулися з 10-денного катерного походу

13 травня, на навчальних катерах “Сміла” та “Нова Каховка” курсанти 3 курсу Інституту Військово-Морських Сил повернулися до Одеси з катерного походу. Майбутні флотські офіцери подолали понад 500 морських миль Чорного моря і річки Дунай та відвідали острови Зміїний і місто Ізмаїл.

Загалом, за час походу курсанти на практиці вдосконалювали навички корабельної служби та підвищували рівень професійної складової за спеціальностями. Щоденно військові відпрацьовували елементи навчально-бойової підготовки, брали участь у корабельних тренуваннях, опановували питання експлуатації озброєння та військової техніки, боротьби за живучість, навігаційної безпеки, плавання катерів у складі тактичної групи вдень та вночі, особливості проходження вузини тощо. Окрім підготовки за спеціальністю, до обов’язків курсантів увійшли питання організації вахтової служби, бойової і повсякденної діяльності, як в штатних так і в надзвичайних ситуаціях, а також охорона і оборона катерів на ходу та на стоянці на незахищеному рейді.

– Похід в море на навчальних катерах національних ВМС ЗС України – є невід’ємною частиною навчання в Інституті ВМС. Для курсантів, це можливість підвищення освітньо-професійної підготовки, розвиток особистих і професійних якостей. Випробування морем дисциплінує, вчить бути військовим лідером для підпорядкованого особового складу та допомагає загартовуватися, – наголосив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді.

Важливість практичної складової навчання полягає у ознайомленні курсантів з функціональними обов’язками, які передбачені відповідно до майбутніх офіцерських посад за спеціальністю, виробленню лідерських якостей та здатності прийняття самостійних рішень при виконанні бойових завдань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *