Змагання з шлюпочних перегонів на шестивесельних морських ялах

Сьогодні, 30 травня, відбулися змагання з шлюпочних перегонів на шестивесельних ялах на території Водної станції НУ “ОМА”. В заході взяли участь курсанти 1 курсу Інституту ВМС, команда факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ (морська піхота) Військової академії та вихованці відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту НУ “ОМА”.

Командні змагання з веслування були проведені на дистанцію довжиною в одну морську милю (1852 метри). За результатами турніру золотим призером стала команда Інституту Військово-Морських Сил, срібло поділили між собою учасники команди ФПС ДШВ (МП) Військової академії та другий екіпаж Інституту ВМС, а бронзу – ВВП ФКМТ НУ “ОМА”.

— Підійшла до кінця навчальна практика, за час якої майбутні флотські офіцери отримали навички з управління шлюпкою ЯЛ-6, закріпили знання з морської підготовки, оволоділи навичками командної роботи тощо. Сьогоднішні досягнуті успіхи та І місце у змаганнях, без сумніву, результат напруженої і кропіткої роботи курсантів, – наголосив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді.

— Шлюпочні перегони – один з елементів морської практики курсантів Інституту Військово-Морських Сил. Головною метою змагань, є формування у курсантів мотивації до занять з фізичної підготовки. Наша перемога, є свідченням якісної роботи керівного та викладацького складу Інституту ВМС. Сьогодні ми побачили запеклу боротьбу, витримку, витривалість та командну підтримку, – зауважив начальник фізичної підготовки і спорту капітан Валентин Ворона.

В цілому, переміг спорт!

По завершенні змагань переможці отримали заслужені нагороди – кубки та почесні грамоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *