На Одещині відбулись міжвидові та міжвідомчі змагання з плавання серед вищих навчальних закладів на кубок начальника Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”

06 червня на базі Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” відбулись міжвидові та міжвідомчі змагання з плавання серед військовослужбовців та спортсменів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України. Привітати учасників прибули командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа, начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак, заслужені працівники фізичної культури і спорту, волонтери, громадські активісти та представники ветеранських організацій Одещини.
Захід було організовано та проведено за ініціативи начальника флотського вишу та з метою пропаганди здорового способу життя, стимулювання до занять з інтелектуальної та фізичної активності. Керівник національного флоту звертаючись до присутніх побажав учасникам успіхів, гарних результатів та високих спортивних злетів у житті.
В ході спортивних змагань учасники боролись за першість в командних та індивідуальних вправах, серед яких запливи вільним стилем та брасом на 100 метрів, естафета в 4 дистанції по 50 метрів різними стилями, заплив жіночої та ветеранської команд тощо. Додатково присутніх ознайомили зі смугою перешкод на воді, яка увійшла до складової військово-морського багатоборства.
Варто відмітити, що зазначені змагання проводяться у Військово-Морських Силах ЗС України ще з 2018 року, але у розширеному форматі із залученням представників інших видів та відомств – вперше
За підсумками, почесні місця переможців посіли команди Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова та Інституту Військово-Морських Сил НУ «ОМА». Військових було нагороджено цінними подарунками, кубками та грамотами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *