Другий етап здачі комплексних екзаменів курсантами 4 курсу Інституту Військово-Морських Сил

08 червня, на базі 9 спортивного клубу управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України пройшла здача комплексного екзамену з фізичної підготовки (практична частина) курсантами 4 курсу Інституту Військово-Морських Сил. Захід очолив начальник служби фізичної підготовки і спорту Командування Військово-Морських Сил ЗС України підполковник Тарас Юхименко та старший викладач – начальник фізичної підготовки і спорту Інституту ВМС капітан Валентин Ворона.
Здача іспиту з фізичної підготовки включала в себе вправи на швидкість, силу та витривалість відповідно до державних вимог та вікових груп курсантів.
— Високий рівень підготовки курсантів Інституту ВМС свідчить про регулярність їх фізичних навантажень, високу кваліфікацію викладачів військового ВНЗ та наполегливість у досягненні поставленої мети. Загалом, результати добрі, тому можу засвідчити, що сьогодні, хлопці впорались з поставленими завданнями, — наголосив начальник служби фізичної підготовки і спорту Командування Військово-Морських Сил ЗС України підполковник Тарас Юхименко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *