Заходи з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України

4 липня 2021 року з 9.00 в Одесі та в інших гарнізонах базування Військово-Морських Сил Збройних Сил України будуть проведені урочисті заходи з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Інститут Військово-Морських Сил – єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Особовий склад Інституту Військово-Морських Сил запрошує на профорієнтаційний захід до причалу Морського вокзалу амбітну молодь, містян та гостей міста. Національний військовий флот потребує якісно підготовлених фахівців для захисту інтересів країни в Чорному та Азовському морях.
Довідково.
В Одесі основні заходи розпочнуться о 09.00 на причалі Морського вокзалу із церемонії підняття Державного Прапору України, Військово-Морського Прапору Збройних Сил України, стеньгових прапорів та прапорів розцвічування. Після чого на вшанування пам’яті полеглих воїнів передбачено ритуал покладання вінків та квітів на воду. В той час вертольоти ВМС ЗС України здійснять проліт з демонстрацією Державного Прапора України та Військово-Морського Прапора Збройних Сил України, а на терасі Морського вокзалу творчий колектив Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України подарує музичний концерт одеситам і гостям флотської столиці України.
З 10 години гостей та представників засобів масової інформації в приміщенні Одеського морського вокзалу чекатимуть виставка «Блокпост пам’яті», яка презентує героїзм захисників України від російської агресії.
На завершення о 19 годині у Літньому театрі Міського парку спільна група Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України та оркестру 6-го флоту США презентує присутнім концерт з нагоди Дня ВМС ЗС України та Дня Незалежності США, а вже після заходу сонця ви зможете милуватися видовищною ілюмінацією на бойових кораблях.
Урочисті заходи відбудуться у всіх містах та населених пунктах де базуються підрозділи українського флоту, до святкових програм увійдуть екскурсії у військових частинах, святкові концерти, покази озброєння та військової техніки для місцевих жителів, тощо.
Також з 5 по 9 липня 2021 року 2021 року для мешканців та гостей Одеси будуть проведені концертні виступи оркестру 6 флоту США та Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України на концертних майданчиках на Думській площі, у парку Т.Шевченка, біля Воронцовської колонади, Потьомкінських сходах та у Міському саду.
За інформацією служби зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *