Закриття вітрильної регати крейсерських яхт “Кубок портів Чорного моря – ХХІ” присвячена Дню Військово-Морських Сил ЗС України

Сьогодні, на набережній яхтклубу порту на 17 причалі морського вокзалу відбулось закриття та урочиста церемонія нагородження переможців вітрильної регати крейсерських яхт ”Кубок портів Чорного моря – ХХІ“ присвяченої Дню Військово-Морських Сил ЗС України. Організаторами змагань виступили Одеська обласна федерація парусного спорту та центральне фізкультурно-спортивне товариство «Водник» України за підтримки фінансових установ, проспілкових організацій та керівництва портів Одеси, Чорноморська та Южного.

За підсумками змагань, яхта ”Фортуна“, на чолі з капітаном Владиславом Шемякінським та екіпажем з числа курсантів, здобула ПЕРШЕ місце, за що отримала Кубок переможців. Яхта ”Посейдон“ йшла другою, однак у підсумку поступилась яхті з Южного та опинилась на третьому почесному місці.

– Одним з найголовніших видів спорту для курсантів Інституту ВМС є вітрильний спорт, адже він пов’язаний з морською підготовкою. Всі учасники змагань продемонстрували справжню жагу до перемоги, запал та море позитивних емоцій. Курсанти Інституту ВМС показали швидкість, високий рівень підготовки та дисциплінованість під час перегонів, –наголосив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді.

Регата крейсерських яхт стартувала 01 липня в Одесі і відбувалася по умовному трикутнику, який поєднує три провідних порти України: Одесу, Южний, Чорноморськ.

– Результатом якісних показників та беззаперечної перемоги курсантів Інституту ВМС в відкритій вітрильній регаті крейсерських яхт ”Кубок портів Чорного моря – ХХІ“ – є настанови та допомога в опануванні яхтингом капітана яхти ”Фортуна“ Владислава Шемякінського. Впевнений, що задоволення від участі в крейсерських перегонах отримали всі учасники змагань, – запевнив начальник фізичної підготовки і спорту Інституту ВМС капітан Валентин Ворона.

Бажаємо всім яхтсменам попутного вітру та сім футів під кілем!

Довідково. Перша всеукраїнська відкрита регата крейсерських яхт «Кубок портів Чорного моря» відбулась у 2001 р. за ініціативою тодішніх начальників Одеського та Чорноморського портів і порту «Південний». З того часу проводиться щорічно. В крейсерських перегонах на ”Кубок портів Чорного моря – ХХІ“ взяли участь більше 30 яхт з Одеси, Херсона, Миколаєва, Чорноморська, Південного, Білгород-Дністровського.
Військово-морський ліцей
@Vlad Aleksandrovich Shemiykinskiy

#ua_naval_institute_team

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *