Візит представників координаційної групи NATO DEEP до Інституту Військово-Морських Сил

Сьогодні, до Інституту Військово-Морських Сил прибули представники координаційної групи NATO DEEP, на чолі з директором програми NATO DEEP Маріушем Солісом. Підставою для зустрічі стало визначення співпраці Інституту ВМС з DEEP на друге півріччя 2021 року.

Довідково. Програма НАТО з удосконалення військової освіти DEEP-Ukraine, успішно реалізується в Україні з 2013 року і є наймасштабнішою освітньою програмою, яка сьогодні реалізується Альянсом серед країн-членів та партнерів. Програма DEEP спеціально розроблена науковцями Альянсу для модернізації та професіоналізації військових освітніх закладів країн-партнерів. DEEP дає можливість українським військовим вишам вдосконалити професійні навички науково-педагогічного складу, отримати експертно-дорадчу допомогу у розробленні та удосконаленні освітніх програм відповідно до принципів та стандартів НАТО.

Діалог проходив між керівним, викладацьким складом Інституту ВМС та іноземною делегацією і мав на меті обговорення питань подальшого покращення військової освіти в Інституті ВМС, а саме підвищення кваліфікації викладачів англійської мови, удосконалення практичної підготовки (стажування) курсантів військового ВНЗ на кораблях держав-членів НАТО та ін.

#ВВНЗ_2021
#ua_naval_institute_team

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *