В Інституті Військово-Морських Сил завершилась вступна кампанія

В Інституті Військово-Морських Сил мандатна комісія розглянула кандидатів на навчання, які виявили бажання поповнити майбутній офіцерський склад Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Цивільні та військові кандидати до вступу на навчання у військовий ВНЗ, протягом двох тижнів, проходили медичне обстеження, професійно-психологічний відбір, іспит з фізичної підготовки, української і англійської мов, математики та історії України. Конкурсний відбір здійснювався на принципах законності, відкритості, прозорості та незалежності оцінювання кожного вступника.
Слід зазначити, що кількість охочих отримати військову освіту та офіцерське звання в стінах Інституту Військово-Морських Сил з кожним роком зростає. Цей рік, не є виключенням, бажання виявили 3 особи на одне місце.
Інститут Військово-Морських Сил знаходиться в тренді, щодо гендерних аспектів військової служби. Цьогоріч, кількість бажаючих дівчат навчатись в Інституті Військово-Морських Сил в порівнянні з минулим роком не зменшилась. Впровадження ефективної гендерної політики, з кожним роком успішніше втілюється в повсякдення військового ВНЗ, – зауважив заступник голови відбіркової комісії капітан 1 рангу Олег ГАВАЛЮХ.
Найближчим часом у молодого поповнення розпочнеться первинна загальновійськова підготовка і вони будуть опановувати основи військової служби. Першокурсники вивчають елементи вогневої, інженерної і стройової підготовки, морально-психологічне забезпечення, відпрацюють основи тактичної медицини та інше.
Тепер, головний іспит новообраних курсантів Інституту ВМС – здобуття необхідних знань, умінь та навичок для майбутньої військової служби на кораблях та у військових частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Вітаємо молоде поповнення з успішною здачею вступних іспитів та ласкаво просимо у нашу флотську дружню родину – Інститут Військово-Морських Сил, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Інституту Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Максим КІРІАКІДІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *