Регата крейсерсько-перегонових яхт ”Кубок Чорного моря 2021“ присвячена 30-й річниці Незалежності України

З 20 по 25 серпня в місті Одеса було проведено регату крейсерсько-перегонових яхт ”Кубок Чорного моря 2021“. Організатором гонок є Одеська обласна Федерація вітрильного спорту. Церемонія відкриття регати проходила на набережній яхтклубу порту на 17 причалі морського вокзалу, яку урочисто відкрив голова Федерації Сергій Червяков.
В заході взяли участь 31 яхта, екіпажи яких з різних регіонів України. В склад екіпажа двох яхт ”Гранат“ та ”Фортуна“ входили офіцери та курсанти Інституту Військово-Морських Сил.
Перегони включали в себе 7 гонок, одна з яких нічна гонка на довгу дистанцію, за маршрутом великого трикутника Одеської затоки – ”Одеський порт-банка Трутаєва (неподалік м.Південний) – Чорноморськ – Одеса“. Решта 6 гонок проходили на коротких дисьанціях – ”Одеський порт – мис Великий Фонтан – Одеський порт“.
За підсумками змагань, в 5 заліковій групі, куди входило 7 екіпажів яхт, ПЕРШЕ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ посіла яхта ”Гранат“ в склад екіпажа якої входили офіцери та курсанти Інституту Військово-Морських Сил.
На церемонію закриття регати на Морському вокзалі м.Одеса 25 серпня 2021 року, для привітання учасників змагань прибув капітан 1 рангу Олександр Орєхов, начальник управління доктрин та колективної підготовки Сил (військ) Командування підготовки Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Яхта ”Гранат“ в склад екіпажа якої входили офіцери та курсанти Інституту Військово-Морських Сил, отримала кубок, медалі та дипломи.
Результатом якісних показників та перемог курсантів Інституту ВМС в такому роді змагань, як вітрильний спорт, є велика увага керівництва та викладачів військово-морського вишу морській практиці.
Бажаємо всім яхтсменам та нашим спортсменам Інституту Військово-Морських Сил постійного попутного вітру та сім футів під кілем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *