Візит представників Інституту Військово-Морських Сил до Військово-морської академії ім. Ніколи Вапцарова Республіки Болгарія

З 06-10 вересня 2021 року представники Інституту Військово-Морських Сил на чолі з тимчасово виконуючим обов`язки начальника військово-морського вишу капітаном 1 рангу Максимом Кіріакіді відвідали Військово-морську академію ім. Ніколи Вапцарова (м. Варна, Республіка Болгарія). Основною метою візиту була участь в урочистих заходах, присвячених 140-річчю від дня заснування Академії ВМС ім. Ніколи Вапцарова.
У рамках святкових заходів, начальник Академії ВМС ім. Ніколи Вапцарова, адмірал флота, професор Боян Медникаров привітав особовий склад військово-морського закладу ім. Ніколи Вапцарова зі святом та щиро подякував українським колегам за їх візит до Руспубліки Болгарія. Також у ході зустрічі між сторонами відбулась бесіда, під час якої обговорювалися основні напрямки співробітництва та питання щодо подальшої співпраці між вищими військовими навчальними закладами.
Довідково. Заходи відбулись в рамках Плану заходів міжнародного співробітництва на вересень-жовтень 2021 року та програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP). Курсанти Інституту ВМС на постійній основі беруть участь у морських стажуваннях на військових і тренувальних кораблях ВМС Болгарії та комп’ютеризованих навчаннях на тактичних тренажерах, які проводяться на базі Академії ВМС Республіки Болгарія.
Програма НАТО з удосконалення військової освіти DEEP-Ukraine, успішно реалізується в Україні з 2013 року. Програма DEEP дає можливість українським військовим вишам вдосконалити професійні навички науково-педагогічного складу, отримати експертно-дорадчу допомогу у розробленні та удосконаленні освітніх програм (у т.ч і дистанційної освіти) відповідно до принципів та стандартів НАТО. Пріоритетними завданнями Програми DEEP на найближчу перспективу є продовження практичної підготовки (стажування) курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” на кораблях держав-членів НАТО.
Наприкінці зустрічі сторони обмінялися думками щодо формату майбутніх зустрічей. Тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді вручив очільнику Академії ВМС Республіки Болгарія Бояну Медникарову символічний подарунок та подякував йому за теплий та дружній прийом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *