Курсанти Інституту Військово-Морських Сил взяли участь у військовому забігу Military Run UA

курсанти Інституту Військово-Морських Сил у Києві взяли участь у військовому забігу під егідою Головнокомандувача ЗС України з метою вшанування пам`яті полеглих воїнів. Також цей захід організовано задля об’єднання нації довкола своїх захисників і приурочений до 30-річчя Збройних Сил України.

В першому військовому забігу Military Run UA, взяли участь більше 1100 цивільних громадян, а також військовослужбовці усіх видів та родів військ, у тому числі з інших країн – Литви, Великобританії, Канади, США та Швеції. В рамках заходу забіг передбачав 5 та 10 км.

Збірна команда курсантів Інституту Військово-Морських Сил з легкістю подолала запропоновану дистанцію в 10 км, за що отримали заслужені медалі.

Олексій Бобчинець, заступник начальника навчального курсу Інституту Військово-Морських Сил, здолав всі 10 км дистанції Military Run UA на спортивному протезі, як колись у 2019 році — у США. Порівнюючи український військовий марафон з американським, морський офіцер зауважив: — Мене вразило, як цивільні люди в США мотивовані щиро підтримувати свою армію. Зараз я бачу теж саме тут, в Україні, але в меншій кількості. Марафон морської піхоти США збирає до 35 тисяч учасників, а у нас — трішки більше ніж одна тисяча. Зрозуміло, що це тільки початок, і справа обов’язково буде розвиватися. Люди протягом всього маршруту вітали нас. Самі військові підтримували один одного. Бути «пліч-о-пліч» — це те, чого наразі потребує Батьківщина. Війна триває, і треба показувати свою силу, свій характер, що ми готові і далі боротися, відстоювати свою незалежність. Американці ставились до нас дуже дружньо, як до своїх військових. Перебуваючи у військовій формі на вулицях Вашингтона, я чув від пересічних американців слова вдячності, незважаючи на те, що я не був військовим США. Я просто був у військовій формі в чужій країні… (джерело https://armyinform.com.ua/…/sogodni-vijskovi-zabigy-startu…/).

”Об’єднані Перемогою!”💙💛

#ua_naval_institute_team

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
#MilitaryRunUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *