Курсанти 6 курсу Інституту Військово-Морських Сил пройшли флотське стажування у військових частинах Військово-Морських Сил ЗС України

Курсанти 6 навчального курсу Інституту Військово-Морських Сил пройшли флотське стажування на кораблях, катерах українських Військово-Морських Сил ЗС України. Майбутні офіцери національного флоту на практиці закріпили знання, отримані за роки навчання у військово-морському закладі.
Головним завданням переддипломної практики було закріплення у курсантів професійних навичок, здатність прийняття самостійних рішень при виконанні службових завдань, серед яких організація бойової та повсякденної діяльності військової частини, планування обов`язків чергового частини та організація діяльності підрозділу як в штатних так і в надзвичайних ситуаціях. Важливість флотського стажування полягає й в тому, що курсанти мають спроможність ознайомитись з функціональними обов’язками, порядком ведення документації та відпрацювати певний перелік заходів, які передбачені відповідно до майбутніх офіцерських посад за спеціальністю.
Нагадаємо, що за час проходження переддипломної практики, курсанти які навчаються за спеціалізацією пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі, успішно склали іспити та отримали додаткову водолазну кваліфікацію водолаз-зварювальник в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України.
Вже незабаром на курсантів Інституту ВМС чекають державні іспити та захист дипломних робіт. Бажаємо майбутнім флотським офіцерам успіху та наснаги у подоланні всіх випробувань на шляху до омріяних лейтенантських погонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *