Участь особового складу Інституту Військово-Морських Сил в науково-практичній конференції ”Філософсько-соціологічні та психолого-педагогічні проблеми підготовки військового професіонала у глобалізованому світі”

Вчора, особовий склад Інституту Військово-Морських Сил взяв участь в науково-практичній конференції ”Філософсько-соціологічні та психолого-педагогічні проблеми підготовки військового професіонала у глобалізованому світі”, яка проходила у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в режимі онлайн. Метою конференції було обговорення актуальних питань поведінки військовослужбовців у бойових умовах та вироблення єдиних підходів до надання психологічної допомоги, здійснення соціальної та медико-психологічної реабілітації учасників бойових дій.
На конференції обговорювались питання щодо особливостей збереження психічного здоров’я учасників бойових дій, актуальних проблем організації правової роботи в ЗС України, експериментальних досліджень в психології війни на сучасному європейському просторі та інше.
Загалом, конференція пройшла в дружній атмосфері, на високому організаційному та науковому рівні, насичено, інформативно та дискусійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *