В Інституті Військово-Морських Сил відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція ”Воєнно-історична робота в Військово-Морських Силах ЗС України. Сучасний стан та перспективи“

в Інституті Військово-Морських Сил у формі вебінару була проведена IV Всеукраїнська науково-практична конференція під керівництвом начальника штабу – заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Андрія Тарасова. Конференція була присвячена воєнно-історичній роботі в Військово-Морських Силах ЗС України та її удосконаленню, обговоренню наукових проблем, пов’язаних з вітчизняною та світовою мілітарною історією, розгляду та затвердженню плану дій щодо завершення підготовки підручника ”Військово-морська історія України“.
Серед учасників конференції були присутні начальник управління морально-психологічного забезпечення Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Урсол, тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді та його заступники, науково-педагогічний склад військово-морського закладу та курсанти, колектив зі складу кафедри ВМС та кафедри історії війн та воєнного мистецтва Національного університету оборони України імені І. Черняховського, представники Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського Національного Університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Київського Національного Інституту Театру, Кіно і Телебачення імені І.К. Карпенка – Карого та інші представники закладів вищої освіти, вищих ВНЗ та наукових установ МО України.
Конференція пройшла на високому організаційному та методичному рівнях, результативно та змістовно. Учасники заходу активно брали участь у дискусіях та ділились цінним досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *