Візит Міністра оборони України Олексія Резнікова та Командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи до Інституту Військово-Морських Сил

Сьогодні, з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України Інститут Військово-Морських Сил відвідали Міністр оборони України Олексій Резніков та Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. Метою візиту керівника Міноборони до військово-морського закладу було ознайомлення з навчально-матеріальною базою Інституту. Крім того, Міністр оборони України Олексій Резніков та Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа мали змогу відвідати навчальні заняття, познайомитись з навчальним процесом Інституту ВМС та обговорити з керівництвом пріоритетні напрями розвитку єдиного в Україні військово-морського закладу.

Також, в рамках заходу глава оборонного відомства привітав особовий склад Інституту ВМС з 30-ю річницею Збройних Сил України та нагородив кращих військових та працівників ЗС України почесними відзнаками та цінними подарунками. На завершення зустрічі Міністр оборони України Олексій Резніков залишив запис у Книзі почесних гостей військово-морського закладу.

#ua_naval_institute_team
#30РОКІВЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *