В Інституті Військово-Морських Сил проведено вікторину серед курсантів

Серед курсантів Інституту Військово-Морських Сил було проведено вікторину-інтелектуальні змагання присвячені 30-й річниці Збройних Сил України. В батлі взяли участь чотири команди курсантів, які навчаються за спеціалізаціями морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил, корабельна зброя та засоби навігації, пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі, корабельні енергетичні установки. Завдання учасників вікторини полягало у тому, щоб надати відповідь на питання впродовж 40 секунд з таких категорій, як морська підготовка, сучасна українська мова, філософія, математика, історія, англійська мова, фізика, логіка, статути ЗС України, фільми.
За результатами вікторини І місце посіла команда курсантів спеціалізації морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді вручив команді переможців кубок, а іншим трьом збірним символічні солодкі подарунки.
На кінець заходу, начальник військово-морського закладу привітав переможців і учасників вікторини та відзначив високий рівень підготовки кожного курсанта у різних галузях знань. Крім того, капітан 1 рангу Максим Кіріакіді подякував організаторам, ведучим та жюрі за чудову організацію заходу, проявлення розумної ініціативи та інтелектуально насичену програму.
Бажаємо учасникам інтелектуальних змагань палкої жаги до знань, натхнення та нестримної волі до перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *