Курсанти випускного курсу за декілька кроків до омріяних офіцерських погонів

7 грудня 2021 року у курсантів 6 випускного курсу Інституту Військово-Морських Сил розпочалась здача комплексного іспиту з фізичної підготовки. Виконання контрольних вправ триватиме протягом 2 днів.

Перевірку рівня фізичної підготовки майбутніх флотських офіцерів очолив голова екзаменаційної підкомісії тимчасово виконуючий обов’язки начальника служби фізичної підготовки і спорту доктрин та індивідуальної підготовки командування підготовки Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України майор Володимир Харковець та члени екзаменаційної підкомісії начальник кафедри соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін капітан 1 рангу Олег Чернявський,
старший викладач-начальник фізичної підготовки і спорту кафедри загальновійськових дисциплін капітан Валентин Ворона, професор кафедри загальновійськових дисциплін Катерина Сидорченко.

Здача іспиту з фізичної підготовки в перший день включала в себе перевірку теоретичних знань, методичної підготовленості та виконання двох практичних вправ, плавання та човниковий біг 6×100 метрів. Сьогодні, підсумкова перевірка курсантів військово-морського закладу здійснювалась за вправами: біг на 100 метрів та 3 км, підтягування на перекладині.

#ua_naval_institute_team

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *