Підсумкове засідання екзаменаційної комісії Інституту Військово-Морських Сил

В Інституті Військово-Морських Сил відбулось заключне засідання екзаменаційної комісії під керівництвом начальника штабу – заступника Командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Андрія Тарасова. Ключовими питаннями порядку денного були обговорення та прийняття рішень щодо присвоєння курсантам-випускникам відповідного ступеня вищої освіти, узагальнення зауважень і пропозицій екзаменаційної комісії з питань удосконалення освітнього процесу.
Підсумкова атестація курсантів випускного курсу Інституту ВМС відбувалась з 7 по 20 грудня та складалась із комплексного іспиту з фізичної підготовки, екзамену зі спеціальних дисциплін та захисту дипломної (магістерської) роботи.
Під час засідання, вступне слово мав віце-адмірал Андрій Тарасов, який подякував всім членам екзаменаційної комісії за плідну та неупереджену роботу, керівництву та науково-педагогічним працівникам Інституту за високий рівень підготовки курсантів – майбутніх офіцерів національного флоту.
Слід зазначити, що дипломи з відзнакою отримали два випускники Інституту ВМС: старшина 1 статті Максим Ліщук та старшина 2 статті Михайло Бричкар.
У підсумку атестації всі курсанти-випускники успішно отримали освітньо-кваліфікаційний рівень ”магістр“ та професійну кваліфікацію – офіцер тактичного рівня управління.
Нагадаємо, що 24 грудня на курсантів – випускників чекає ритуал випуску під час якого вони отримають первинне офіцерське звання “лейтенант“ та з честю і гідністю розпочнуть проходження служби на кораблях та у військових частинах національних ВМС ЗС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *